Буколики
Торба : 0 шт
Ваша торба поки що порожня
email logo
(044)425-23-93
Menu

ПОГАДАТИ НА КНИЖЦІ

ОПЛАТА

Сплатити за вибрані книжки Ви можете як передплатою, так і післяплатою, як карткою Visa/Mastercard, так і готівкою.

Якщо Ви бажаєте сплатити за замовлення передплатою, то можете це зробити:

  • - карткою Visa/Mastercard, коли одразу оформлюєте замовлення;
  • - переказом коштів на наш рахунок (Вам надійде рахунок-фактура на електронну пошту після оформлення замовлення).

 

Якщо Ви бажаєте сплатити за замовлення післяплатою, то можете це зробити:

  • - на Укрпошті, коли забиратимете Ваше замовлення;
  • - на Новій пошті, коли забиратимете Ваше замовлення;
  • - кур’єру, який доставить замовлення Вам у руки в зручний для Вас час (вартість доставки кур’єром сплачується окремо згідно з тарифами Укрпошти та Нової пошти або, якщо сума замовлення перевищує 500 грн і Ви в Києві, то ми надішлемо безкоштовно на найближче відділення Нової пошти, а якщо перевищує 1000 грн, то кур'єр Нової пошти принесе Вам книжки додому безкоштовно ).


ДОСТАВКА

Якщо Ви перебуваєте в Києві, то можете забрати Ваше замовлення самі за адресою: вул. Межигірська, 21 (поруч зі станцією метро «Контрактова площа»).

Якщо Ви перебуваєте в Києві і сума Вашого замовлення перевищує 500 грн, ми надішлемо книжки безкоштовно на найближче відділення Нової пошти.

Якщо Ви перебуваєте в Києві і сума Вашого замовлення перевищує 1000 грн, то кур'єр Нової пошти принесе Вам книжки додому безкоштовно.

Якщо Ви перебуваєте в межах України, то ми надішлемо Вам посилку Укрпоштою або Новою поштою. Перевага Укрпошти в нижчій вартості доставки, перевага Нової пошти – у швидшій доставці. Ви самі можете обрати, що особисто Вам зручніше.

Якщо Ви перебуваєте за межами України, то ми надішлемо Вам книжки авіапоштою, і Ви зможете їх отримати вже за два тижні.


 

 

ВХІД or Реєстрація